Riska samazināšana

Īstenojiet veiksmīgas pārmaiņas ar minimālu risku

"Proact" pieeja ir minimizēt tehnoloģiju un uzņēmējdarbības procesa pārmaiņu radīto risku līdz tādam līmenim un izmaksām, kas piemērotas klienta prasībām. Mūsu panākumu pamatā ir lieliskā pieredze, kas gūta neskaitāmos veiksmīgos klientu projektos, un strukturētā pieeja darbā ar kientiem. Mūsu metodoloģija balstās uz trīs pamatprincipiem.

  • Uzņēmējdarbības informācijas tehnoloģiju novērtēšana

    Mēs strādājam ar klientiem, lai noteiktu uzņēmējdarbības vajadzības un pēc tam tehnoloģiju stratēģiju un izvēli. Līdz ar to mēs varam skaidri apzināties, kādas jaunās tehnoloģiju nepieciešams ieviest, un ļauj mums noteikt ātruma un manevrējamības pakāpi, kāda nepieciešama turpmāko uzņēmējdarbības izmaiņu veicināšanai.

  • Pakalpojuma pārvaldība

    Izmantojot pakalpojuma pārvaldības (informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas) mērķ­us, mēs virzām tehnoloģiju izvēli. Visi risinājumi tiek izstrādāti, lai izpildītu jūsu pieejamības, nepārtrauktības, apjoma un veiktspējas prasības.

  • Transformācijas īstenošana

    Tehnoloģiju un uzņēmējdarbības procesu izmaiņas veiksmīgi īstenojam, veicot strukturētu un pilnībā atstrādātu projektu vadību (PRINCE2). Mūsu bagātā pieredze sniedz iespēju diezgan precīzi novērtēt resursu un laika prasības, lai jūs būtu pārliecināti, ka projekti tiks laicīgi īstenoti apstiprinātā budžeta robežās.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Oslo Bors” Bergens Tidende