Projekta vadība un piegāde

Veiksmīgi īstenojot pārmaiņas

Plānošanai un izstrādei veltītais laiks ir ļoti svarīgs, lai projekts būtu veiksmīgs. Nozares vislabākā prakse ir pierādījusi, ka problēmu risināšana projekta gaitā ir 300% dārgāka nekā tā sākumā.

"Proact" vairāku gadu laikā ir daudz ieguldījis projekta vadības biroja (PVB) attīstībā. PVB strādā saskaņā ar strukturētu un pārbaudītu sistēmu, kuras pamatā ir informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas un PRINCE2 standarti. Līdz ar to "Proact" var laicīgi par zemām izmaksām un ar minimālu risku īstenot projektus, izmantojot apstiprinātus nozares informācijas tehnoloģiju standartus, ko veiksmīgi izmanto organizācijas visā pasaulē.

Šī metodoloģija ir veiksmīgi piemērota un izmantota simtiem projektu. Šajā pieejā izmantotās metodes ir pietiekami pielāgojamas, lai, novēršot nenoteiktību un risku, piemērotu jūsu laika ierobežojumiem un darba praksēm. "Proact" sadarbosies ar jums, lai darba rezultāti būtu skaidri noteikti un apstiprināti ar projekta īpašniekiem un sponsoriem.

"Proact" pieredzējušo, profesionālo projektu vadītāju darba grupa ir attīstījusi iemaņas, lai efektīvi strādātu kopā ar jūsu projektu vai programmu vadītājiem, strukturētu un vadītu projektu un īstenotu saskaņā ar visiem apstiprinātajiem mērķiem un darba rezultātiem.

Mūsu piegādes process ir strukturēts un vērsts uz sadarbību. "Proact" vada visus lielos un mazos projektus, īpašu uzmanību pievēršot:

  • analīzei;
  • izstrādei un plānošanai;
  • risku identificēšanai un vadībai;
  • pārmaiņu kontrolei;
  • projekta kontrolei.

Projekta datu vākšanas, izstrādes un ieviešanas fāžu laikā strādājot ciešā sadarbībā ar jūsu informācijas tehnoloģiju darba grupu, nodrošinām, ka jūsu darbinieki pilnībā saprot risinājumu un veidus, kā tas izpilda informācijas tehnoloģiju un uzņēmējdarbības prasības. Šis nosacījums kopā ar formālo izglītošanu un pagaidu atbalstu nodrošina, ka jūsu darbinieki iegūst augstas kvalitātes iemaņas un turpmākajos projektos spēj paši veikt noteiktas darbības.

Mūsu mērķis ir laicīgi piegādāt projektus par mazām izmaksām un minimālu risku, lai jūs varētu piegādāt saviem galalietotājiem nepieciešamos informācijas tehnoloģiju pakalpojumus un attīstīt savu uzņēmējdarbību.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Optimiratkaisut”