Galvenie pakalpojumi

18 pakalpojumu piegādes panākumu gadi

"Proact" piedāvā profesionālu pakalpojumu klāstu, aptverot vairākas būtiskas tehnoloģiju jomas. Šie pakalpojumi ir noteikti, lai nodrošinātu, ka mūsu klienti gūst pēc iespējas labāku tehnoloģiju investīciju ienesīgumu. Turpmāk ir norādīti šo pakalpojumu piemēri.

 • Uzņēmuma datu glabāšana

  "Proact" ir plaša pieredze klientu uzņēmumu datu glabāšanas risinājumu izvēlē, izstrādē un īstenošanā. Tehnoloģiju pilnu iespēju klāstu varam izmantot, nosakot veiktspējas, attīstības un apjoma prasības, kā arī saprotot, kāda veida datus jūs uzņēmums vēlas saglabāt.

 • Virtualizācija

  "Proact" vienkāršo virtualizācijas procesu. Pakalpojums palīdz noteikt uzņēmējdarbības gadījumu, darbā ar izstrādes procesu, saprast esošās pārvaldības tehnisko nozīmi un operatīvos jautājumus. Mēs pastāvīgi ieguldām mūsu darbinieku kvalifikācijas celšanā, lai viņiem būtu labākas zināšanas un pieredze darbā ar virtuālās infrastruktūras risinājumiem un mēs vienmēr varētu piedāvāt saviem klientiem veiksmīgus projektus.

 • Datu aizsardzība un arhivēšana

  "Proact" ir plaša datu aizsardzības un arhivēšanas pārvaldības pieredze, kuras pamatā ir atkopšanas punkta un atkopšanas laika mērķi. Mēs strādājam ciešā sadarbībā ar saviem klientiem, lai saprastu dažādo tehnoloģiju iespējas un izvēlētos attiecīgajai organizācijai vispiemērotākos aizsardzības un arhivēšanas rīkus. Uzņēmuma un vidējā līmenī mēs piedāvājam plašu dublēšanas un arhivēšanas tehnoloģiju klāstu, no kurām katru izvēlas, pielāgojot jūsu specifiskajām prasībām.

 • Drošība

  Mūsu klientiem datu drošība ir ļoti svarīga jo īpaši tāpēc, ka virtualizācija un mākoņošanas tehnoloģijas maina veidu, kādā privātā un sabiedriskā sektora organizācijas pārvalda datu riskus. "Proact" uz datiem centrētā pieeja ir ļoti nozīmīga un ļauj mūsu risinājumu izstrādātājiem izveidot pielāgojamus, praktiskus un kvalitatīvus risinājumus, kas uztur datu konfidencialitāti, integritāti un pieejamību uzņēmumā.

 • Tehniskās izglītošanas pakalpojumi

  "Proact" dažādās izglītošanai paredzētās telpās visā Eiropā piedāvā iepriekš pasūtītus izglītošanas kursus, kurus izstrādā saskaņā ar jūsu specifiskajām prasībām, minimāli ietekmējot jūsu ikdienas darbības. Kursus atbilstoši jūsu vēlmēm var veikt jūsu objektā vai ārpus tā.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“Grieg Star Shipping” “TDC” “Fokker Aerostructures”