Uzņēmējdarbības nepārtrauktība kā pakalpojums

Samaziniet kapitālizmaksas un sarežģītību, kas saistīta ar uzņēmējdarbības nepārtrauktības plānošanu un īstenošanu.

Proact uzņēmējdarbības nepārtrauktība kā pakalpojums piedāvā lietojumprogrammas datu uzglabāšanu, atkopšanu un nepārtrauktu pieejamību ārpus objekta. Mūsu unikālais izvietošanas hibrīdmodelis piedāvā daļu risinājuma izmitināt jūsu datu centrā, bet atlikušo daļu izvietot drošā "Proact" datu centrā. Iegūstiet pielāgojamu, ātri īstenojamu un jums piemērotu risinājumu, nepieņemot sarežģītus lēmumus un neveicot procesa izmaiņas, kas ietekmētu pārējo organizācijas darbu.

Pieejami pēckļūmes atkopšanas un uzņēmējdarbības nepārtrauktības risinājumi

 • Krātuves un servera bāzes dublēšana un datu replicēšana
 • Tiešsaistes un fizisko datu atkopšana
 • Pilna datu centra ražošanas atkopšana

Galvenās priekšrocības

 • SAMAZINĀTAS INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU IZMAKSAS

  "Proact" modelim, kas paredz samaksu atkarībā no izmantošanas, nav nepieciešams plānot sākotnējās investīcijas vai kapacitāti. Automatizētie buferi nodrošina, ka apjoms vienmēr ir pieejams un pārskatāmi piešķirams tiešsaistē. Izvēloties "Proact" pakalpojumus, jūs varat kopumā samazināt resursus par 50%, veikt uzņēmumu klases uzņēmējdarbības nepārtrauktības programmas plānošanu un īstenošanu.

 • UZTUR EFEKTĪVU UZŅĒMĒJDARBĪBU

  "Proact" var ātri pārkopēt datus un lietojumprogrammas no jebkuras platformas uz vienu no tā drošajiem datu centriem. Lai uzņēmums varētu nepārtraukti darboties, kļūmes gadījumā mēs pieslēdzam jūsu lietotājus šiem attāli saglabātajiem datiem un lietojumprogrammām.

 • TEHNOLOĢIJU PAMATI UZŅĒMUMA LĪGUMĀ PAR PAKALPOJUMU LĪMENI

  Uzņēmumam, kas parasti strādā ar tehnoloģiju augstākajiem standartiem, mākoņošanā ir svarīgi uzturēt tādu pašu drošības, uzticamības un veiktspējas līmeni. Tāpēc "Proact" piesaista nozares visatzītākos tehnoloģiju ražotājus, lai piedāvātu lieliski sagatavotus uzņēmuma līgumus par pakalpojumu līmeni.

 • UZTUR JŪSU DATU DROŠĪBU

  "Proact" speciālistu grupa vienmēr pārliecināsies, lai jūsu specifiskās drošības, pieejamības un atbilstības prasības būtu izpildītas. Sarbeinsa-Okslija (Sarbanes-Oxley jeb SOX) likums, Veselības apdrošināšanas pārnesamības un uzskaites likums (VAPUL) vai Pārtikas un zāļu administrācijas (PZA) standarti ir tikai daži no piemēriem, kas apliecina mūsu plašo pieredzi darbā ar specifiskām vertikālajām nozares prasībām.

 • VIEGLA MIGRĀCIJA UZ MĀKOŅOŠANU

  "Proact" profesionālā projekta vadības grupa palīdzēs noteikt, kuras lietojumprogrammas, datu kopas un uzņēmējdarbības procesi ir gatavi virzīties uz mākoņošanu un vai pakalpojumu veikt uz vietas vai ārpus objekta. Jūsu specifiskās uzņēmējdarbības motivācijas un piesardzība pret risku vienmēr paliek kā prioritāte.

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Oslo Bors” “TDC”