Lietojumprogrammas risinājumi

Microsoft programmatūras administrēšana un licenču noma (SPLA)

Lietojumprogrammas ir uzņēmējdarbības veiksmes pamatā. Microsoft produkti ir daudzu organizāciju ļoti svarīgas lietojumprogrammas un daudziem informācijas tehnoloģiju departamentiem ir grūtības nodrošināt augstu pieejamību un veiktspēju, kā arī apvienot to ar nepieciešamību piekļūt no dažādām ierīcēm jebkurā vietā.

Proact piedāvā lieliskus lietojumprogrammas risinājumus, izmantojot Microsoft SPLA licencēšanas programmu. Maksājiet reizi mēnesī atbilstoši lietotāju skaitam, palieliniet vai samaziniet pakalpojuma apjomu un izmantojiet priekšrocības, zinot, ka "Proact" tehniskā atbalsta dienests nepārtraukti (24x7) uzrauga un pārvalda jūsu lietojumprogrammu. Mūsu modelis ir paredzēts, lai izstrādātu (izmantojot mūsu standartus), ieviestu un pārvaldītu jaunu lietojumprogrammu platformu, kas pielāgota jūsu prasībām un nerada drošības, pieejamības vai pielāgojamības ierobežojumus.

Proact arī piedāvā profesionālus servisa pakalpojumus Jūsu IT infrastruktūrā, kas var būt saistīti ar datorsistēmu vai programmnodrošinājuma produktu un operētājsistēmu administrēšanu, pielāgošanu vai konfigurēšanu. Papildus ir iespējama Jūsu IT infrastruktūras uzraudzība, pievienojot izvēlētos objektus Proact monitoringa sistēmā.

Galvenās priekšrocības

 • UZŅĒMUMU KLASES PAKALPOJUMS

  Izgatavots no pašiem pamatiem, lai būtu drošs, pieejams un pielāgojams.

 • PILNĪGI PAKALPOJUMA LĪMEŅI

  Lietojumprogrammas līgums par pakalpojuma līmeni, kas iekļauj galalietotājus.

 • NAUDAS IETAUPĪŠANA

  Samaziniet īpaši svarīgu lietojumprogrammu ieviešanas izmaksas.

 • KOPĒJAIS NODROŠINĀJUMS

  Nepārtraukts (24x7) tehniskā atbalsta dienests – mūsu godalgotās tehniskās grupas pakalpojumi

 • IZCILA PIELĀGOJAMĪBA

  Palieliniet vai samaziniet, lai informācijas tehnoloģiju budžetu pielāgotu uzņēmējdarbības veiktspējai.

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Reinier de Graaf Groep”