Datu krātuve kā pakalpojums

Zemākas izmaksas, lielāka pielāgojamība un drošība, izmantojot uzņēmumu klases mākoņa krātuves risinājumus.

Proact Cloud – Datu krātuve kā pakalpojums piedāvā rentablu, pielāgojamu un drošu uzņēmumu klases mākoņa krātuves risinājumu. Tā atbalsta dažādus protokolus, tādus kā CIFS/NFS, FTP/sFTP un iSCSI, izmantojot šifrētu datu pārraides kanālu. Tas arī pieļauj taisīt momentālas inkrementālas kopijas un izmantot datu deduplikāciju.

Proact Cloud – Datu krātuve kā pakalpojums var izmantot kā:

1. Attālinātu failu serveri vai arhīvu. Ir iespējama integrācija ar Jūsu esošo Microsoft Active Directory. Ir arī iespējams izmantot versioning funkciju (Previous Versions).

2. Backup repozitoriju priekš Jums piederošas Backup programmatūras.

3. Attālināto disku gandrīz jebkurai Jums piederošai programmatūrai.

Galvenās priekšrocības

 • SAMAZINA INFORMĀCIJAS TEHNOLOĢIJU IZMAKSAS

  Modelim, kas paredz samaksu atkarībā no izmantošanas, nav nepieciešams plānot sākotnējās investīcijas vai kapacitāti. Automatizētie buferi nodrošina, ka apjoms vienmēr ir pieejams un pārskatāmi piešķirams tiešsaistē. Izvēloties Proact pakalpojumus, jūs varat ievērojami samazināt resursus, veikt uzņēmumu kvalitātes krātuves risinājumu plānošanu un īstenošanu. 

 • ĀTRI REAĢĒ UZ MAINĪGAJĀM UZŅĒMĒJDARBĪBAS PRASĪBĀM

  Proact krātuve kā pakalpojums sniedz jums iespēju augstināt, samazināt un plašināt apjomu. Atbilstoši jūsu uzņēmējdarbības prasībām, Jūs varat ātri un vienkārši palielināt datu krātuves apjomu.

 • TEHNOLOĢIJU PAMATI UZŅĒMUMA LĪGUMĀ PAR PAKALPOJUMU LĪMENI

  Uzņēmumam, kas parasti strādā ar tehnoloģiju augstākajiem standartiem, mākoņošanā ir svarīgi uzturēt tādu pašu drošības, uzticamības un veiktspējas līmeni. Tāpēc Proact piesaista nozares visatzītākos tehnoloģiju ražotājus, lai piedāvātu lieliski sagatavotus uzņēmuma līgumus par pakalpojumu līmeni.

 • UZTUR JŪSU DATU DROŠĪBU

  Proact speciālistu grupa vienmēr pārliecināsies, lai jūsu specifiskās drošības, pieejamības un atbilstības prasības būtu izpildītas. Sarbeinsa-Okslija prasības, Veselības apdrošināšanas pārnesamības un uzskaites likums vai Pārtikas un zāļu administrācijas standarti ir tikai daži no piemēriem, kas apliecina mūsu plašo pieredzi darbā ar specifiskām vertikālajām nozares prasībām.

 • VIEGLA MIGRĀCIJA UZ MĀKOŅOŠANU

  Proact profesionālā projekta vadības grupa palīdzēs noteikt, kuras lietojumprogrammas, datu kopas un uzņēmējdarbības procesi ir gatavi virzīties uz mākoņošanu un vai pakalpojumu veikt uz vietas vai ārpus objekta. Jūsu specifiskās uzņēmējdarbības motivācijas un piesardzība pret risku vienmēr paliek kā prioritāte.

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Oslo Bors” “Grieg Star Shipping”