Attāla pārvaldība kā pakalpojums

Proact – uzticama attālā pārvaldība

Proact attāla pārvaldība kā pakalpojums jebkura skaita sistēmām, kas atrodas jebkurā pasaules vietā, nodrošina kvalitatīvu attālo pārvaldību. Ja ir dažādas uzglabāšanas ierīces dažādos datu centros, pakalpojumu sniedzējam rodas grūtības nodrošināt vienu pārskata rūti un vienotu pārvaldību. Proact ir apmācījis augsti kvalificētus profesionāļus, kas var pielāgoties un veikt jūsu proaktīvo un reaktīvo pārvaldību. Izmantojot mūsu tīkla operatīvos centrus un pamatojoties uz drošu līgumu par pakalpojumu līmeni (SLA), mēs piegādājam visa veida attālas pārvaldības pakalpojumus, tostarp vispārīgu sistēmas pārvaldību, atbastu, migrācijas pakalpojumus un citus.

Pieejamie risinājumi

 • Attāla pārvaldība
 • Attāla uzraudzība

Galvenās priekšrocības

 • PAKALPOJUMI AR LĪGUMU PAR PAKALPOJUMU LĪMENI

  Proact pakalpojums RMaaS ir balstīts uz skaidri noteiktu līgumu par pakalpojuma līmeni. Kopīgi sadarbojoties, mēs noteiksim pakalpojuma mērķus un prasības un izveidosim veiksmīgu plānu. Skaidra vienošanās un komunikācijas kanāli paredz efektīvu darbinieku integrāciju un plūstošu un pielāgojamu darba pieeju. Proact nepārņem vienkārši organizācijas uzdevumus, bet īsteno dalītas atbildības pakalpojumu kā īstens uzņēmuma partneris.

 • UZTURIET EFEKTĪVU UZŅĒMĒJDARBĪBU

  Tā kā datu apjoms arvien pieaug un norit strauja pāreja uz mākoņošanu, manevrējamība ir ļoti svarīga, lai uzturētu darba efektivitāti. Līdz ar to Proact var būt viens no galvenajiem nozares dalībniekiem, kas aizpilda šo nišu, un daudzos gadījumos piemērotas zināšanas vienkārši nav tirgū pieejamas. Lai veiksmīgi darbotos strauji mainīgā vidē, Proact ir izstrādājis sadarbības prakses ar organizācijām.

 • ĀTRI NOVĒRTĒJIET SAVU VIDI

  Laika gaitā Proact ir izstrādājis sistēmu, kā pieņemt darbā un izglītot augsti kvalificētus darbiniekus, lai viņi varētu pielāgoties jebkurai situācijai un vienmēr būtu piemērotas zināšanas. Attīstot šādu apjomīgu personālu, mums vienmēr ir pieejami darbam piemēroti darbinieki. Mums ir profesionāla un rūpīga attieksme pret darbu, un mēs esam gatavi laicīgi piegādāt piemērotus pakalpojumus.

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Grieg Star Shipping” “Oslo Bors”