Proact Cloud – mēs samazināsim Jūsu IT izmaksas, paaugstinot drošību un uzticamību.

Proact piedāvā īpaši drošu uzņēmuma mākoņdatošanas pakalpojumu portfeli Latvijā – Proact Cloud, ar kura palīdzību varēsiet uzlabot Jūsu IT sistēmu pieejamību, pielāgojamību un veiktspēju. Kamēr mēs parūpējamies par Jūsu IT izmaksu samazināšanu, Jūs varēsiet vairāk pievērsties uzņēmējdarbības prasību izpildīšanai, padarot organizācijas darbību vēl spējīgāku un produktīvāku.

Proact Cloud ir uzbūvēts izmantojot tikai Enterprise līmeņa tehnoloģijas lai dotu klientiem labāko iespējamo pakalpojumu servisa līmeni (SLA) un finanšu garantijas.

Jūsu uzticamais padomdevējs pārejai uz uzņēmuma mākoņdatošanu 
Proact ir vairāk nekā desmit gadu pieredze ar hibrīdiem mākoņdatošanas pakalpojumiem. Proact Cloud pakalpojumus var saņemt, izmantojot Proact datu centrus gandrīz visā Eiropā, tai skaitā Latvijā, un par pakalpojumu ir jāmaksā tikai atbilstoši tam, kā jūs viņu izmantojat.

Proact Cloud izmanto lieli, un ne tikai, klienti visos tirgus sektoros, mākonī izvietojot jau vairāk nekā 10PB īpaši svarīgu datu, un mēs veiksmīgi izvietojam daudzu uzņēmumu mākoņus, tostarp arī varam veikt vienotu migrācijas procesu. Proact piedāvā Jums drošu pāreju uz uzņēmuma mākoņdatošanas risinājumu, ko iespējams pielāgot Jūsu unikālajām uzņēmējdarbības prasībām.

Proact arī palīdz attīstīties saviem IT partneriem Latvijas tirgū

Lai Proact IT partneriem būtu iespēja iet kopsolī ar visaktuālākajām tehnoloģijām un dot saviem klientiem iespēju saņemt Proact Cloud pakalpojumus caur ierastiem piegādātajiem, Proact piedāvā partneriem īpašus Proact Cloud nosacījumus, tehnisko atbalstu, apmācību u.c.

Sāciet pāreju uz mākoņdatošanu jau šodien. Izmantojiet Proact – Eiropas vadošā uzņēmumu mākoņdatošanas pakalpojumu sniedzēja – pielāgojamos un drošos migrācijas pakalpojumus.

Mūsu mākoņdatošanas pakalpojumi


VEIKSMES STĀSTI

Oulu informācijas tehnoloģijas “Reinier de Graaf Groep” “Grieg Star Shipping”