Virtualizācija

Virtualizācija – informācijas tehnoloģiju pakalpojumu pārmaiņas

Pēdējo desmit gadu laikā virtualizācija ir mainījusi informācijas tehnoloģiju pakalpojumu piegādes veidu, nodrošinot platformu, ar kuru var samazināt izmaksas, konsolidējot, palielinot ātrumu un piegādājot uzlabotus pakalpojumus.

Tomēr virtualizācija informācijas tehnoloģiju grupām rada arī jaunus izaicinājumus. Kā izstrādāt un piegādāt tās atbalsta infrastruktūru? Kā aizsargāt un pārvaldīt virtuālo vidi?

"Proact" strādā ar klientiem, lai novērtētu to pašreizējo vidi, noteiktu virtualizācijas stratēģiju un piegādātu piemērotu risinājumu. Tā kā virtualizācijas platforma ietekmē datu centru, mūsu risinājumi iekļauj servera, darbvirsmas un lietojumprogrammu virtualizāciju, ņemot vērā datu glabāšanas, tīklošanas, saskaņošana un drošības apsvērumus.

Mūsu pieredze padara mūs atšķirīgus no pārējiem. "Proact" ir veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 500 virtualizācijas projektu un pārvaldījis vairākus tūkstošus virtuālo mašīnu. Apliecinot mūsu veiksmīgo sadarbību, VMware piešķīra mums apbalvojumu "Gada labākais virtualizācijas partneris galalietotāja skaitļošanā".

Risinājuma jomas

  • Servera virtualizācija

    Pēdējo piecu gadu laikā servera virtualizācija ir mainījusi veidus, kādos organizācijas piedāvā sarežģītus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus. "Proact" var palīdzēt neatkarīgi no tā, vai jūs esat virtualizācijas procesa sākumā vai meklējat iespējas uzlabot esošo virtuālo infrastruktūru. Uzziniet vairāk.

  • Darbvirsmas virtualizācija

    Daudzas organizācijas vēlas izmantot virtualizāciju, taču nevar izvēlēties, kurus ražotājus izvēlēties vai kā veikt transformācijas procesu. "Proact" var jums palīdzēt. "Proact" piedāvā pielāgojamas, modificējamas un viegli pieejamas virtuālās darbvirsmas platformas. Uzziniet vairāk.

  • Automatizācija un saskaņošana

    Tā kā virtuālā vide arvien straujāk attīstās, servera paplašināšanas un drošības pārvaldība kļūst ļoti nozīmīga. "Proact" piedāvā izstrādātus uzņēmuma instrumentu komplektus, ar kuriem var vienkāršot pārvaldību un kontroli veikt ar saskaņošanas un automatizācijas funkcijām. Uzziniet vairāk.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “TDC”