Vienotā skaitļošana

"Proact" vienotās skaitļošanas risinājumi sniedz iespēju padarīt jūsu datu centra darbības efektīvākas, veiklākas un reaģēt spējīgākas, kā rezultātā tiek ietaupīts laiks, naudas līdzekļi un resursi.

Sadarbojoties ar mūsu līdzīgas uzņēmējdarbības tehnoloģiju partneriem VMware, Cisco, EMC un NetApp, "Proact" piedāvā standartizētu vienotās skaitļošanas platformu komplektu, kas pamatots uz NetApp FlexPod un EMC vBlock risinājumu portfeli. "Proact" piedāvā šīs platformas kā risinājumu jūsu datu centros, kas viesots "Proact" uzņēmuma mākonī vai ir abu versiju apvienots hibrīds.


Mūsu pieeja nodrošina minējumus par jaunas vides un pakalpojumu veidošanu ar iepriekš izstrādātām un apstiprinātām konfigurācijām, sniedzot jums iespēju droši pārveidot informācijas tehnoloģiju pakalpojumu īstenošanu. Līdz ar to "Proact" var piedāvāt modificējamu un pielāgojamu platformu, kas izstrādāta piemērošanai dažādām uzņēmumu darba slodzēm un daudziem tūkstošiem lietotāju.


Mūsu mērķis ir vienkāršot jūsu vidi un nodrošināt jums paredzamu veiktspēju, pielāgojamību un modificējamību, kā arī nozares vadošo integrēto datu aizsardzību. Procesa gaitā uzņēmums sadarbojas ar vienu "Proact" kontaktpersonu.


Uzziniet, kā "Proact" vienotās skaitļošanas risinājums var būtiski pārveidot to, kā jūs īstenojat savas kritiskās lietojumprogrammas un pakalpojumus.

Standartizēti risinājumi

 • Infrastruktūras virtualizācija

  Pārveidojiet savu datu centru par 50% ātrāku, izmantojot mūsu iepriekš apstiprināto, vienoto infrastruktūras virtualizācijas risinājumiem. VMware vienotā skaitļošana ir uzņēmumu klases pielāgojama, droša un viegli pieejama platforma, kas izstrādāta virtuālās vides vienkāršošanai.

 • Darbvirsmas virtualizācija

  Piedāvā drošu augstas veiktspējas virtuālās darbvirsmas platformu ar VDI vienoto skaitļošanu. Sniedz galalietotājiem nepieciešamo pielāgojamību, neietekmējot jūsu spēju īstenot drošas un viegli pieejamas lietojumprogrammas un pakalpojumus. Uz vienotās platformas būvētais VDI nodrošina lielisku darbvirsmas vadību un pārvaldāmību, nemainot galalietotāju ierastās darbvirsmas vidi un lietojumprogrammas.  

 • Microsoft lietojumprogrammas

  Virtualizējot Microsoft lietojumprogrammas vienotā skaitļošanas platformā, varat iegūt būtiskas informācijas tehnoloģiju izmantošans priekšrocības, kā arī lietojumprogrammu īpašniekiem un galalietotājiem var būt ieguvumi. Ja plānojat jaunas Microsoft lietojumprogrammas ieviešanu vai veikt jauninājumus, tad tas ir piemērots brīdis pārejai uz "Proact" vienoto infrastruktūru.

 • Uzņēmējdarbības nepārtrauktība un PA

  Virtualizējot Microsoft lietojumprogrammas vienotā skaitļošanas platformā, varat iegūt būtiskas informācijas tehnoloģiju izmantošans priekšrocības, kā arī lietojumprogrammu īpašniekiem un galalietotājiem var būt ieguvumi. Ja plānojat jaunas Microsoft lietojumprogrammas ieviešanu vai jauninājumus, tad tas ir piemērots brīdis pārejai uz "Proact" vienoto infrastruktūru.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“Grieg Star Shipping” “TDC” “Oslo Bors”