Finanšu pakalpojumi

Novatoriski finanšu risinājumi uzņēmējdarbības uzlabošanai

"Proact" piedāvātais "TechFlex" pakalpojums ir rentabls un elastīgs finanšu pakalpojums, kas ir īpaši piemērots informācijas tehnoloģiju investīcijām, un sniedz jums iespēju pārlikt informācijas tehnoloģiju izmaksas no kapitāla uz ekspluatācijas izmaksām.

"TechFlex" ir vairāk nekā tikai tradicionāls finansēšanas veids, kas sniedz nepieciešamo finanšu manevrējamību jo īpaši organizācijām, kas sāk informācijas tehnoloģiju infrastruktūras atjaunošanas vai uzlabošanas procesu.

"Proact" sniegtā pielāgojamība ļauj viegli veikt izmaiņas bez papildu soda maksājumiem, kas rada lielāku rīcības brīvību, kā rezultātā jūs varat pielāgoties savas organizācijas nepārtraukti mainīgajām prasībām.

Mūsu novatoriskie piedāvājumi ļauj jums piekļūt jaunākajām tehnoloģijām, kas var uzlabot jūsu konkurētspēju. "Proact" palīdz jums sasniegt lielāku darba efektivitāti un pielāgojamību, nodrošināt pašreizējo projektu turpināšanu, kā arī veicināt bezbudžeta (iespējams, nozīmīgu) jaunos projektus.

Izmantojot "Proact" pakalpojumu "TechFlex", jūs variet pievērsties saviem galvenajiem uzņēmējdarbības uzdevumiem – vadīt produktivitāti, uzturēt pelnītspēju un uzlabot konkurētspēju, ieviešot inovācijas.  

Lai arī kādas būtu jūsu uzņēmuma īpašās vajadzības, informācijas tehnoloģiju investīciju jomā "Proact" finansēšanas pakalpojums visdrīzāk nodrošinās jums vispiemērotāko risinājumu.

Finansēšanas iemesli

 • Saglabājiet noderīgus naudas līdzekļus

  Derīgo kapitālu vairs neizmanto infrastruktūras izmaksām. Izmantojot finansēšanas pakalpojumu, naudas līdzekļi ir pieejami papildus stratēģiskām investīcijām vai jūsu uzņēmējdarbības attīstībai nepieciešamajām investīcijām. 

 • Kredīta saglabāšana

  Izmantojiet mūsu finansējumu, lai jūs neiztērētu savas kredītlīnijas un uzņēmumā būtu vairāk naudas līdzekļu. 

 • Pilna risinājuma finansēšana

  Papildus mainīgajām izmaksām (apkope, programmatūra un pakalpojumi) finansējiet līdz 100% risinājuma izmaksu.

 • Fiksētu maksājumu iespējas

  Fiksētu maksājumu iespējas reizi mēnesī vai četras reizes gadā palīdz jums prognozēt un vadīt ilgtermiņa budžetus. 

 • Naudas plūsmas pārvaldība

  Lai mazinātu risku un līdzsvarotu naudas plūsmu, maksājiet tikai pēc tam, kad atklājat ienākumu vai produktivitātes sniegtās priekšrocības.

 • Nepieļaujiet tehnoloģiju novecošanu

  Iegūstiet pielāgojamus nosacījumus, lai uzstādītu jaunās tehnoloģijas, kas atbilst jūsu pašreizējām un turpmākajām prasībām.

 • Ārpusbilances finansēšana

  Ārpusbilances finansēšana ļauj jūsu organizācijai palikt kapitāla budžeta robežās.

 • Iegādes un atjaunošanas iespējas

  "Proact" piedāvā pakalpojumu ar beigu termiņu un nepārtrauktu manevrējamību, lai atbilstoši jūsu uzņēmējdarbības prasībām atgrieztu, iegādātos vai modernizētu aprīkojumu.

 • Atliktie maksājumi

  Maksājuma atlikšanas iespējas ir pieejamas, lai nodrošinātu galveno uzdevumu – tehnoloģijas iegūšanu.

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“TDC” “Grieg Star Shipping”