Tīklošana

Optimizēti tīklošanas risinājumi

Pēdējo desmit gadu laikā jauno tehnoloģiju piegādes un ieviešanas pakalpojumu izmaiņas ir ietekmējušas tīklu vairāk nekā jebkuru citu informācijas tehnoloģiju infrastruktūras jomu.

Infrastruktūras virtualizācijas plaši izplatītā ieviešana un datu centra konsolidācija ir sniegusi daudzām organizācijām būtiskas priekšrocības un ietaupījumus, lietojumprogrammas arvien vairāk piegādājot centralizēti.

Servera un darbvirsmas virtualizācijas nepārtraukta ieviešana, IP telefonijas izvietošana un uzglabāšanas un IP tīklu straujā saplūšana arvien vairāk noslogo tīklus. Nekad nav bijis tik grūti nodrošināt, lai jūsu tīkls būtu drošs, pieejams un efektīvs. Lai izstrādātu un izvietotu tīklu, vairs nepietiek tikai ar zināšanām par tīklošanu.

"Proact" vismaz 15 gadus ir veiksmīgi piegādājis tīklošanas projektus, īpašu uzmanību pievēršot datu un pakalpojumu piegādei. Mūsu konsultantu grupai ir plaša pieredze lietojumprogrammu integrācijā, datu uzglabāšanā, virtualizācijā un dublēšanā vietējos un globālajos tīklos.

Mēs piedāvājam konsultācijas, darbspējas pārbaudes, izstrādi, ieviešanu un atbalstu, nodrošinot, ka jūsu organizācijai ir nepieciešamā savienojamība, lai tā būtu konkurētspējīga un varētu attīstīt uzņēmējdarbību.

"Proact" mērķis ir samazināt tīkla uzturēšanas izmaksas un izstrādāt tīkla arhitektūru, kas apmierina jūsu pašreizējās prasības un nākotnes plānus.

Galvenie risinājumi

  • Bezapmales tīkli

    Mēs saprotam, ka tīkls ir viena no jūsu uzņēmuma vissvarīgākajām digitālajām vērtībām, uz ko pamatojas lietojumprogrammas un pakalpojumi, kas nepieciešami uzņēmējdarbības potenciāla realizēšanai. "Proact" piedāvā dažādus pakalpojumus, tostarp ievainojamības novērtēšanu, tīkla darbspējas pārbaudes, konsultācijas, izstrādi un izvietošanu. Uzziniet vairāk.

  • Datu centra un virtualizācijas tīkli

    Uzziniet, kā, izmantojot "Proact" nākamās paaudzes datu centra un virtualizācijas tīkla risinājumu, jūsu datu centrs var strādāt ātrāk, vienkāršāk un efektīvāk, samazinot izmaksas, fizisko apjomu un emisiju. Uzziniet vairāk.  

  • Sadarbības un komunikācijas tīkli

    "Proact" vienotas komunikācijas risinājumi, ieviešot inovācijas un apvienojot balss, video, datu un mobilās lietojumprogrammas, nodrošina augstas kvalitātes drošu sadarbību organizācijas iekšienē un ārpus tās. Uzziniet vairāk.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Harald A. Møller AS” “Fokker Aerostructures”