Drošība

Vienkāršota informācijas drošība

Jūsu informācijas drošība ir vissvarīgākais nosacījums jums un mums. Drošības apsvērumi ir aktuāli un tie ir jāņem vērā neatkarīgi no tā, vai tos pieprasa normatīvie akti vai atbilstības prasības vai tie ir jāaizsargā pret nepareizu izmantošanu, kaitniecību vai ļaunprogrammatūru.

Kopš 1994. gada datu drošība ir bijusi visu "Proact" risinājumu neatņemama daļa. Mēs ņemam vērā drošību no izstrādes pamatiem, un mūsu mērķis ir nodrošināt pilnībā integrētu jūsu vissvarīgākās vērtības – uzņēmējdarbības informācijas, aizsardzību.

Neatkarīgo no tā, vai vēlaties nodrošināt ikdienas datu un piekļuves kontroļu, personiski izvēlētas ierīces vai šifrēšanas drošību pārsūtīšanai uz mākoņošanu, mēs izmantojam mūsu bagāto pieredzi un ciešās stratēģiskās partnerattiecības, lai piedāvātu dažādus drošības risinājumus un pakalpojumus, kas ir pielāgoti jūsu prasībām un nodrošina jūsu uzņēmējdarbības drošību un sirdsmieru.

Strādājot ar stratēģiskajiem tehnoloģiju partneriem, "Proact" piedāvā uzņēmumu klases drošības risinājumus, kas iekļauj:

Galvenās jomas

 • Uzņēmuma mākoņošana

  "Proact" piedāvā visaptverošu drošības risinājumu klāstu, kas darbojas saskaņoti ar jūsu vidi, lai maksimizētu jūsu investīciju ienesīgumu. Izmantojot "Proact" pakalpojumus, jūsu dati ir drošībā un jūsu uzņēmējdarbība ir aizsargāta.

 • Virtualizācija

  Jūsu virtuālās vides rentabla aizsardzība. Racionalizējiet AV nodrošinājumu, izmantojiet virtuālo korekciju vadību, veiciet žurnāla pārbaudi un normalizāciju, lai saprastu, kas notiek jūsu vidē.  

 • Datu šifrēšana glabāšanai

  Vai jūsu dati ir drošībā, kad ceļā uz datu centru šķērso WAN? Vai apjomu varētu ietaupīt, konsolidējot datu glabāšanas vidi, taču uztraucaties par datu drošību? "Proact" var nodrošināt nepieciešamo vadību un datu šifrēšanu, lai remdētu jūsu raizes.

 • Drošības negadījumu uzraudzība

  Jūsu tīklam pievienoto ierīču apjoms, kas veido žūrnālus, kļūst arvien lielāks. Visas šīs ierīces paver iespējas uzbrukumiem un veido žurnālus. Kā jūs varat ātri aptvert visu šo žurnālu informāciju? "Proact" piedāvā kvalitatīvu SIEM risinājumu, kas aptver visu jūsu infrastruktūru un ātri norāda uz atbilstību.

 • Pārkāpumu noteikšana

  Pārveido interneta jēldatus noderīgā uzņēmējdarbības informācijā, kas sniedz jums iespēju uzreiz reaģēt uz uzņēmējdarbības notikumiem vai drošības apdraudējumiem.

 • Politikas vadība

  Ja nevarat pārliecināties, ka jūsu lietotāji ir izlasījuši un sapratuši jūsu politiku, jūsu sistēmu var bieži nepareizi izmantot. Ja ir sistēma, kas palīdz veidot un izplatīt jūsu politiku, kā arī spēj pārbaudīt tās izpratni, jūs varat īstenot savu politiku un būt pārliecināti, ka nav nodrošinājuma nepilnības.

 • Personiski izvēlētu ierīču iekļaušana

  Vai jūsu darbinieki un galvenā pārvaldība vēlas izmantot jaunākās Smart ierīces, taču tās nepieder uzņēmumam? "Proact" var mīkstināt šo risku, jūsu drošības domēnam izveidojot paplašinājumu, kas pieļauj personīgo ierīču drošu iekļaušanu.

Saistītie pakalpojumi

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“TDC” “BN Bank” “Grieg Star Shipping”