VMware

Proact – godalgoti virtualizācijas speciālisti

VMware ir pasaules vadošā virtualizācijas un mākoņa infrastruktūras programmatūra, kas sniedz pārbaudītus risinājumus un paātrina informācijas tehnoloģiju darbību, samazinot sarežģītību, piedāvājot lielāku manevrējamību un ātrāku pakalpojuma piegādi.

"Proact" ir ilgstošs partneris ar visaugstāko "VMware" sertifikāciju un sniedz virtualizācijas risinājumus, lai palīdzētu klientiem konsolidēt un automatizēt savu infrastruktūru. Mēs esam ieguldījuši daudz laika un resursu, lai padarītu "Proact" par nozares vadošo darbvirsmas un servera virtualizācijas un privāto mākoņošanas risinājumu uzņēmumu. Tā kā mēs sadarbojamies ar nozīmīgiem partneriem, tad mūsu klienti spēj samazināt izmaksas un uzlabot uzņēmējdarbību.

Pateicoties specifiskajām zināšanām par datu uzglabāšanu un tīklošanu, "Proact" veiksmīgi palīdz klientiem virtualizēt savu pamata infrastruktūru, bet "VMware" sniedz iespēju uzlabot uzņēmējdarbību un samazināt izmaksas. Mēs palīdzam klientiem ieviest virtualizāciju infrastruktūrā, tostarp uzņēmējdarbībai svarīgajās lietojumprogrammās un darbvirsmās (VDI).

Par mūsu sasniegumiem un pieredzi uzņēmumu virtualizācijas platformu izstrādē, piegādē, atbalstā un pārvaldībā, sadarbojoties ar "VMware", ziņas vislabāk izplata mūsu klienti visos tirgu sektoros un veiksmīgā vēsture, īstenojot vairāk nekā 500 sarežģītus virtualizācijas projektus.

"Proact", sadarbojoties ar "VMware", atbalsta klientus novērtēšanas, izstrādes, ieviešanas un atbalsta procesu gaitā, ņemot vērā individuālās un nozares prasības. Mūsu grupas Eiropā, kurās strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kas ir pieejami jebkurā laikā un vietā, sniedz klientiem būtiskas priekšrocības.

Rekomendācijas

  • "Bagātās zināšanas par VMware virtualizācijas risinājumiem un konkurētspējīgā cena bija pietiekami iemesli, lai izvēlētos Proact. Mēs ieguvām augstas kvalitātes un uzticamu partneri, kas bija ļoti prasīgs, lai projekts būtu veiksmīgs. Mēs augstu novērtējam Proact lokālās zināšanas par VMware tehnoloģijām, kurām ir nozīmīga loma mūsu datu centra infrastruktūrā."

    Marko Niskala, "Oulun Tietotekniikka" (OTT) sistēmas vadītājs, Somija

  • "Izmantojot virtualizētos klientus, ir ļoti daudz priekšrocību. Iespējams, vispirms pamanīsiet, ka administrācija ir daudz vienkāršāka. Atjauninot datorus, agrāk katru datoru vajadzēja atsevišķi atjaunināt. Tagad atjauninājumus var ieviest centralizēti. Proact ir bijis nozīmīgs šī projekta dalībnieks, palīdzot izveidot konsolidētu un modernu informācijas tehnoloģiju vidi. Lieliska Proact pakalpojumu īpašība ir dažādu jomu sniegtās priekšrocības. Plašā piedāvājuma priekšrocības, piemēram, diennakts atbalsts, ko mazs uzņēmums nekad nevarētu atļauties, un tajā pašā laikā ciešas, personīgas attiecības.

    Magnuss Karlsons (Magnus Carlsson), Blekinges Tehnoloģiju institūta informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs, Zviedrija

  • "Procesora jauda un atmiņa ir ļoti viegli pieejama. Šādi mēs ietaupām laiku un naudu un daudz efektīvāk izmantojam savu aparatūru. Galu galā mēs samazinām laiku, kas mūsu klientiem nepieciešams produkta ieviešanai tirgū, un, protams, ietaupām elektroenerģijas patēriņu. Ja kāds no resursdatoriem, tas ir, aparatūra, kas izmitina virtuālos datorus, pārtrauc darboties, es uzreiz saņemu e-pastu, kurā paziņo par notikušo, un varu viegli un precīzi noteikt radušās problēmas."

    Pīters Lindvals (Peter Lindvall), "Cinnober" informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs, Zviedrija

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Oslo Bors” “BN Bank”