Symantec

Symantec – nodrošinā īpaši svarīgās informācijas aizsardzību

Symantec palīdz organizācijām visā pasaulē aizsargāt un pārvaldīt informācijas vidi. Viņu programmatūra un pakalpojumi daudzpusīgāk, rūpīgāk un efektīvāk aizsargā informāciju pret riskiem, lai uzņēmumi varētu droši izmantot un saglabāt datus.

Proact kopš 1998. gada veiksmīgi īsteno klientu projektus, izmantojot Symantec datu aizsardzības un pieejamības risinājumus.

Proact ir augsti specializētu konsultantu grupas visā Eiropā , kas ir kompetentas uzņēmuma datu dublēšanas un atkopšanas, pieejamības, pēckļūmes atkopšanas un krātuves pārvaldības risinājumos. Mūsu nodrošinājums aptver visu procesu no sākotnējās izstrādes un novērtēšanas līdz ieviešanai, pastāvīgam atbalstam un pārvaldībai.

Mūsu Symantec konsultantiem ir augstākā līmeņa sertifikāti, un daudzi ir ieguvuši sarežģīto Symantec vispārējās specializācijas sertifikātu. Viņiem visiem ir bagāta pieredze, vairāku gadu garumā īstenojot izaicinošus un sarežģītus klientu projektus.

Par mūsu veiksmīgajiem sasniegumiem un pieredzi datu uzglabāšanas un drošības vides izstrādē, piegādē, atbalstā un pārvaldībā, sadarbojoties ar Symantec, ziņas vislabāk izplata mūsu klienti visos tirgus sektoros.

Mūsu grupas Eiropā, kurās strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kuri ir pieejami jebkurā laikā un vietā, sniedz Proact klientiem būtiskas priekšrocības.

Rekomendācijas

 • "Mēs pilnīgi noteikti esam izvairījušies no lieliem ieguldījumiem mūsu atmiņas apgabalu tīklā. Mēs strādājām ar Proact drīzāk kā ar partneriem, nevis klientiem un piegādātājiem ierastajā izpratnē."

  Bents Reidars Andersens (Bent Reidar Andersen), "BRFkredit" informācijas tehnoloģiju operāciju nodaļas vadītājs, Dānija

 • "Mēs nepiesaistām daudzus partnerus šai programmai (ATPP – tehniskā atbalsta partnera programma), taču Proact pierādīja savu kompetenci tehniskā atbalsta pakalpojumu sniegšanā mūsu kopējiem klientiem, atrisinot lielāko daļu tehniskā atbalsta uzdevumu."

  Marks Gradvels (Mark Gradwell), galvenais vadītājs, "Symantec Services Group"

 • Proact saprata mūsu vajadzības. Proact ir mūsu dublēšanas un uzglabāšanas risinājumu nodrošinājums."

  Erjans Skau (Ørjan Skau), "Oslo Børs" (vērtspapīru biržas) atbildīgā persona par informācijas tehnoloģiju infrastruktūru, Norvēģija

 • "Mums ir ļoti svarīgi, lai mūsu piegādātājiem būtu plašas zināšanas par savu darba jomu un lai mums būtu laba personīgā sadarbība. Proact ļoti labi izpildīja abus kritērijus, tāpēc tas bija tikai loģisks lēmums izvērst mūsu sadarbību."

  Karstens Tirsings (Carsten Thirsing), "Lynettefællesskabet" informācijas tehnoloģiju vadītājs, Dānija

 • "Specializācijas programma ir izstrādāta, lai noteiktu partneru uzticēšanos Symantec un apbalvotu to kompetenci," teica Džeisons Eliss (Jason Ellis), pārdošanas kanālu viceprezidents, Symantec EMEA. "Specializētie partneri ir demonstrējuši nopietnu ieguldījumu Symantec un plašas zināšanas risinājumu un pakalpojumu piegādē, lai aizsargātu klientu īpaši nozīmīgo informāciju."

  Džeisons Eliss (Jason Ellis), pārdošanas kanālu viceprezidents, Symantec EMEA

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “TDC”