Quantum

Proact – uzticams padomdevējs, kas piedāvā mūsdienīgus datu aizsardzības un lielu datu pārvaldības risinājumus un pakalpojumus

Pēdējo 30 gadu laikā Quantum ir kļuvis par vadošo dublēšanas, atkopšanas un arhivēšanas risinājumu uzņēmu pasaulē. Quantum mērķis ir klientiem no informācijas tehnoloģiju vadītājiem, kas meklēt uzticamāku datu dublēšanas veidu, līdz iestāžu vadītājiem, kas cenšas samazināt izmaksas, piedāvāt novatorisku risinājumu un zināšanu klāstu.

Proact kopā ar Quantum kā vadošie datu glabāšanas, dublēšanas, atkopšanas un arhivēšanas nozaru uzņēmumi piedāvā klientiem speciālistu ieteikumus un integrētus risinājumus, lai labāk pārvaldītu savas īstermiņa un ilgtermiņa krātuves, kā arī uzlabotu datu aizsardzību un samazinātu izmaksas.

Proact klienti gūst priekšrocības no Quantum ieviestajām inovācijām, piemēram, deduplikācijas, saspiešanas un citām tehnoloģijām, kas palīdz samazināt datu pārvaldības izmaksas. Proact ir augsti specializētu konsultantu grupas visā Eiropā, kas ir kompetentas uzņēmuma datu dublēšanas un atkopšanas, pēckļūmes atkopšanas un krātuves pārvaldības risinājumos. Mūsu nodrošinājums aptver visu procesu no sākotnējās izstrādes un novērtēšanas līdz ieviešanai, pastāvīgam atbalstam un pārvaldībai.

Proact konsultantiem ir augstākā līmeņa tehniskie sertifikāti un plaša pieredze, kas gūta, daudzu gadu laikā īstenojot izaicinošus un sarežģītus datu pārvaldības un aizsardzības klientu projektus.

Mūsu grupas Eiropā, kurās strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kas ir pieejami jebkurā laikā un vietā, sniedz Proact klientiem būtiskas priekšrocības.

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“BN Bank” “Grieg Star Shipping”