Oracle

Proact un Oracle – inovācijas veicina klientu panākumus

Nav šaubu, ka Oracle ir nozares līderis un tehnoloģiju novators. Oracle, kam ir vairāk nekā 380 000 klientu (tostarp 100 no Fortune 100) un ir ieviests dažādās nozarēs vairāk nekā 145 valstīs visā pasaulē, piedāvā pilnveidotu un pilnībā integrētu uzņēmējdarbības aparatūras un programmatūras sistēmu klāstu, kas lielām un mazām organizācijām palīdz vienkāršot darbību un veicināt inovācijas.

Izmantojot Oracle tehnoloģiju inovācijas, Proact piedāvā klientiem:

  • labāku veiktspēju, uzticamību, drošību un pielāgojamību;
  • zemākas izmaksas un vienkāršāku informācijas tehnoloģiju infrastruktūru;
  • mazākus vadības virstēriņus;
  • uzlabotu produktivitāti, ātrumu un uzņēmējdarbības informāciju.

Desmit gadu ilgajās partnerattiecībās ir apvienotas Proact zināšanas un Oracle tehnoloģijas, lai mūsu kopīgajiem klientiem sniegtu labāko savas klases produktu nepārspējamās priekšrocības un tie varētu izveidot izcilu savas organizācijas infrastruktūru.

Proact ir veiksmīga sadarbības vēsture sarežģītas vides izstrādē, piegādē, atbalstā un ekspluatācijā, risinājuma pamatā izmantojot Oracle uzņēmuma lietojumprogrammu un infrastruktūras platformas. Eiropā Proact piedāvā arī Oracle izstrādes un operētājsistēmas atbalsta pakalpojumus.

Proact plašās zināšanas tādas galvenās infrastruktūras ieviešanā kā datu glabāšana, virtualizācija un tīklošana sniedz mums priekšrocības, pilnveidojot uzņēmuma datubāzes lietojumprogrammas, un ļauj uzlabot lietojumprogrammas pieejamību un sistēmas veiktspēju.

Par mūsu sasniegumiem un pieredzi uzņēmumu infrastruktūras risinājumu izstrādē, piegādē, atbalstā un vadībā, sadarbojoties ar Oracle, ziņas vislabāk izplata mūsu klienti visos tirgu sektoros.

Kopā mēs atbalstām klientus novērtēšanas, izstrādes, ieviešanas un atbalsta procesu gaitā, ņemot vērā individuālās un nozares prasības. Mūsu grupas Eiropā, kurās strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kuri ir pieejami jebkurā laikā un vietā, sniedz klientiem būtiskas priekšrocības.

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“Fokker Aerostructures” “BN Bank”