NetApp

Proact – lielākais NetApp partneris Eiropā

NetApp ir otrais lielākais datu uzglabāšanas uzņēmums pasaulē, kas palīdz organizācijām visā pasaulē uzglabāt, pārvaldīt un aizsargāt vienu no viņu vissvarīgākajām vērtībām – uzņēmuma informāciju. Proact ir viens no ilgākajiem un veiksmīgākajiem NetApp partneriem vairāk nekā 14 gadus. Abi uzņēmumi cieši līdzās ir veiksmīgi attīstījušies, Proact iemaņas un plašo pieredzi datu uzglabāšanas jomā apvienojot ar NetApp modernajām datu uzglabāšanas tehnoloģijām.

Proact un NetApp nozarē ir atzīti kā uzņēmumi, kas nepārtraukti meklē tehnoloģiju jauninājumus, lai klientiem nekad nevajadzētu izvēlēties starp izvēli ietaupīt naudu un iegūt veiksmīgai uzņēmējdarbībai nepieciešamos pakalpojumus.

Uzticoties Proact un NetApp, jūs saņemat izcilu datu uzglabāšanas un aizsardzības pakalpojumu. Abiem uzņēmumiem sadarbojoties un ņemot vērā individuālās un nozares prasības, mēs atbalstām klientus novērtēšanas, izstrādes, ieviešanas un atbalsta procesu gaitā. Mūsu grupas Eiropā, kurās strādā augsti kvalificēti un pieredzējuši speciālisti, kas ir pieejami jebkurā laikā un vietā, sniedz klientiem būtiskas priekšrocības.

Rekomendācijas

  • "Proact ir pierādījis sevi kā partneri, kas jau pašlaik domā par turpmākajiem risinājumiem un informē mūs, kad ir pieejamas jaunas NetApp funkcijas."

    Rūds Stēnmeijers (Ruud Steenmeijer), "Inbo Architects" informācijas un komunikācijas tehnoloģiju vadītājs, Nīderlande

  • "Nākotnē šis projekts veicinās vieglu un efektīvu mākoņošanas pakalpojumu uzraudzību, nodrošinot arī uzglabāšanas sistēmu modificējamību un pieejamību."

    Anti Tuomāla (Antti Tuomaala), "DNA Oy" informācijas tehnoloģiju plānošanas vadītājs, Somija

  • "Mūsu uzglabāšanas apjoma prasības ar katru gadu strauji pieaug, tāpēc mēs meklējām uzglabāšanas platformas, ko var viegli pielāgot. Aprunājoties ar Proact par NetApp uzglabāšanas risinājumiem, izvēle bija skaidra."

    Mortens Kopperuds (Morten Kopperud), Enerģijas tehnoloģiju institūta operāciju vadītājs, Norvēģija

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “TDC” “Grieg Star Shipping”