Hitachi Data Systems

Proact un Hitachi Data Systems kopā piedāvā ātrus, pieejamus un drošus informācijas tenoloģiju risinājumus.

Hitachi Data Systems palīdz organizācijām transformēt datus noderīgā informācijā, padarot tos daudz pieejamākus un vienkāršak pārvaldāmus. Viņu izvirzītā vīzija nosaka, ka informācijas tehnoloģijām ir jābūt virtualizētām, automatizētām, sagatavotām mākoņošanai un pats svarīgākais – pieejamām.

Pasaules vadošie uzņēmumi uzticas HDS (līdzīgi kā Proact), kas viņu īpaši svarīgajiem informācijas tehnoloģiju pakalpojumiem sniedz datu pārvaldības risinājumus.

Vairāk nekā desmit gadus ilgā un veiksmīgā sadarbība sniedz iespējas Proact izmantot HDS tehnoloģijas, lai klientiem nodrošinātu pievilcīgu investīciju ienesīgumu un uzskatāmus uzņēmējdarbības uzlabojumus.

Sadarbojoties mēs palīdzam lielām un nelielām organizācijām nodrošināt informācijas pieejamību un drošību, pārvaldīt datu apjoma pieaugumu, samazināt izmaksas un operatīvo sarežģītību.

Par mūsu sasniegumiem uzņēmumu klases datu uzglabāšanas risinājumu izstrādē, piegādē, atbalstā un pārvaldībā, sadarbojoties ar HDS, ziņas vislabāk izplata mūsu klienti visos tirgu sektoros, kas var izvēlēties 100% datu pieejamības garantiju.

Abiem uzņēmumiem sadarbojoties, mēs atbalstām klientus novērtēšanas, izstrādes, ieviešanas un atbalsta procesu gaitā, ņemot vērā individuālās un nozares prasības.

Rekomendācijas

  • "Vislabākās risinājuma priekšrocības ir 100% darbspējas laika nodrošinājums un nepieciešamā veiktspēja un apjoms. Proact zināšanas ir ļoti augstā līmenī, un viņi vienmēr ir viegli pieejami."

    Eistens Folkvords (Øystein Folkvord), HEMIT (reģionālās slimnīcas) servera un datu bāzes operāciju nodaļas vadītājs, Norvēģija

  • "Mūsu prasības tehniskās funkcionalitātes un saistīto ieteikumu jomā ir modernas un stingras. Proact bija viens no dažiem pakalpojumu piegādātājiem, kas varēja izpildīt visas mūsu prasības un ieteica risinājumu, kas sniedza mums vislabākos kopējos ietaupījumus. Šo risinājumu pašlaik īsteno, un daži no tā elementiem jau ir nodoti ekspluatācijā. Proact visa procesa laikā ir bijis drošs un uzticams partneris, un mēs esam noslēguši līgumu arī par atbalsta un apkopes pakalpojumu sniegšanu."

    Geirs Arve Vika (Geir Arve Vika), "Lyse IT" ģenerāldirektors, Norvēģija

  • "Mums bija skaidra prasība, ka datu uzglabāšanas risinājumam ir jābūt stabilam un viegli administrējamam. Proact saprata mūsu vajadzības. Proact ir skaidri demonstrējuši vēlmi atrast risinājumus un uzņemties atbildību."

    Erjans Skau (Ørjan Skau), "Oslo Børs" (vērtspapīru biržas) atbildīgā persona par informācijas tehnoloģiju infrastruktūru, Norvēģija

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Fokker Aerostructures” “Reinier de Graaf Groep” “TDC”