EMC

Proact – ilgstošs partneris ar nepārspētām datu uzglabāšanas iemaņām un nozares pieredzi

Uzticoties Proact un EMC, jūs saņemat izcilu datu rezerves kopēšanas un pārvaldības risinājumu. Abiem uzņēmumiem sadarbojoties, mēs atbalstām klientus novērtēšanas, izstrādes, ieviešanas un atbalsta procesu gaitā, ņemot vērā individuālās un nozares prasības.

Proact un EMC ir veiksmīgi sadarbojušies kopš 1999. gada, Proact spējas un plašo pieredzi datu uzglabāšanas jomā apvienojot ar EMC uzņēmumu klases datu rezerves kopēšanas risinājumu portfeli. Par mūsu sasniegumiem risinājumu izstrādē, piegādē, atbalstā un vadībā, sadarbojoties ar EMC, ziņas vislabāk izplata mūsu klienti.

Rekomendācijas

 • "Lieliska Proact pakalpojumu īpašība ir dažādu jomu sniegtās priekšrocības. Plašā piedāvājuma priekšrocības, piemēram, diennakts atbalsts, ko mazs uzņēmums nekad nevarētu atļauties, un tajā pašā laikā ciešas, personīgas attiecības."

  Magnuss Karlsons (Magnus Carlsson), Blekinges Tehnoloģiju institūta informācijas tehnoloģiju nodaļas vadītājs, Zviedrija

 • "Tā kā Proact agri sāka ieviest jaunas, modernas tehnoloģijas ar izcilām informācijas tehnoloģiju integratora iemaņām, lieliskām pakalpojuma sniegšanas spējām, arvien vairāk iesaistot EMEA, tad mēs uzskatām Proact par vienu no mūsu galvenajiem stratēģiskajiem un visdaudzsološākajiem partneriem."

  Nikolass Leblanks (Nicolas Leblanc), EMC viceprezidents, EMEA Channels

 • "Proact vislabākā īpašība ir stingrā pārvaldība. Es vienmēr varu būt pārliecināts, ka viņu darbinieki parūpēsies par projektu no sākotnējās plānošanas līdz pēdējiem ieviešanas posmiem."

  Niko Kaupinens (Niko Kauppinen), "Optimiratkaisut" projektu vadītājs, Somija

 • "Mēs augstu novērtējam Proact lokālās zināšanas par EMC un VMware tehnoloģijām, kurām ir nozīmīga loma mūsu datu centra infrastruktūrā."

  Marko Niskala, "Oulun Tietotekniikka" (OTT) sistēmas vadītājs, Somija

 • Par Proact un EMC apvienotā risinājuma centru: "Autentiskā testa vidē mēs varam novērst visas iespējamās neskaidrības un rast atbildes uz jebkuru aplūkoto jautājumu."

  Heiki Ruokanens (Heikki Ruokanen), ICT speciālists Lapzemes apgabala slimnīcā, Somija

KLIENTA PANĀKUMUS NODROŠINA

“Oslo Bors” “TDC” “BN Bank”