Nutanix

Nutanix

Nutanix ir hyper-converged infrastruktūras līderis, kurš pa īstam ir savienojis skaitļošanu un glabāšanu vienā, uz programmatūru bāzētā risinājumā, lai ieviestu/virzītu/izvirzītu līdz šim nepieredzētu vienkāršību datu centros. Būvēti uz modernas web-scale konstrukcijas ar lietotāja līmeņa dizainu, Nutanix risinājumi likvidē tradicionālo SAN un NAS infrastruktūru izmaksas un sarežģītību, saglabājot enterpirse klases funkcionalitāti un nepieredzētus pieejamības līmeņus.

Hyperconverged infrastruktūra īsteni savieno skaitļošanu un uzglabāšanu vienā, uz x86 bāzētā, serverī, izvietotā scale-out klāsteros. Tā patērē mazāk enerģijas un telpas kā arī dramatiski samazina uzglabāšanas infrastruktūras sarežģītību.

Nutanix Virtual Computing Platform ir veidota, lai izturētu/uzturētu jebkuru virtuālo slodzi un enterprise lietošanas gadījumu. Šodien Nutanix produkti darbina privāto mākoņu iniciatīvas, liela izmēra VDI instalācijas, big data projektus (Splunk and Hadoop), attālinātā biroja aplikācijas un enterprise mēroga katastrofu atkopšanās (DR) projektus.