Proact – inovāciju ieviešana, izmantojot ciešas partnerattiecības

Proact ir Eiropas vadošais datu uzglabāšanas risinājumu neatkarīgais integrators un mākoņošanas pakalpojumu sniedzējs, un šīs veiksmes pamatā pēdējo 18 gadu laikā ir sadarbība ar tehnoloģiju partneriem.

Mēs esam rūpīgi atlasījuši attiecīgo jomu vadošos partnerus, aptverot visus datu uzglabāšanas, virtualizācijas, tīklošanas un drošības aspektus. Mūsu ražotāju portfelis iekļauj gan jaunu inovāciju, gan atzītu un pārbaudītu tehnoloģiju ražotājus. Visi partneri ir izvēlēti atbilstoši viņu spējām palīdzēt mūsu klientiem samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piegādāt uzlabotus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem, Proact ir atzīts nozarē kā uzņēmums, kas nepārtraukti meklē tehnoloģiju jauninājumus, lai klientiem nekad nevajadzētu izvēlēties starp izvēli ietaupīt naudu un iegūt veiksmīgai uzņēmējdarbībai nepieciešamos pakalpojumus.

Lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem visaugstākā līmeņa "Proact" pakalpojumus un atbalstu, mēs daudz ieguldām savu tehnisko konsultantu, atbalsta grupu un pārdošanas personāla izglītošanā un sertifikācijā.

Mūsu partneri