Jaunumi

Īpaša stipendija Liepājas Valsts tehnikuma audzēkņiem

23 martā 2016 09:08 - “Proact IT Latvia” sadarbībā ar Liepājas Valsts tehnikumu (LVT) izsludina “Stīpas medības”. Tā ir iespēja LVT audzēkņiem piedalīties sacīkstēs, kuru uzdevums būs Oracle Solaris sistēmas konfigurēšana. Medību uzvarētājs balvā iegūs “Proact IT Latvia” finansētu stipendiju 700 eiro apmērā.

No kreisās: Līga Lejiņa (IZM Valsts sekretāre), Dmitrijs Šarafutdinovs (Proact IT Latvia izpilddirektors)

No kreisās: Līga Lejiņa (IZM Valsts sekretāre), Dmitrijs Šarafutdinovs (Proact IT Latvia izpilddirektors)

Reizē ar stipendijas sacīkstēm “Proact IT Latvia” tehnikumam dāvina arī servera iekārtu (Oracle SPARC Enterprise M5000), kas nepieciešama sacīkšu norisei. Šādas iekārtas tiek bieži izmantotas kā viens no banku IT infrastruktūras pamata elementiem, tomēr mācību iestādēm reti ir iespēja tās iegūt savā rīcībā un attiecīgi nodrošināt iespēju studentiem apgūt šādu iekārtu izmantošanu praksē. Tieši Oracle Solaris sistēmas ir ļoti plaši pielietotas lielu uzņēmumu un organizāciju IT infrastruktūrā. Iespējas apgūt šo sistēmu un iekārtu darbību praksē studentiem gandrīz nav, jo, kā likums, šādas iekārtas ir ļoti dārgas. 

Sākot ar 23. martu ikviens LVT students varēs reģistrēties dalībai “Stīpas medībās”. Studentiem būs iespēja iepriekš iepazīties ar uzdevuma vadlīnijām, kā arī pieejamas instrukcijas, dokumentācija un citi materiāli. Pieteikšanās noslēgsies 31. martā. Sacīkstes norisināsies 22. un 23. aprīlī LVT telpās.
Sacīkšu dalībnieks, kurš uzdevumu būs veicis visātrāk un izpildījis visus kvalitātes kritērijus, saņems stipendiju 700 eiro apmērā.

“Proact IT Latvia” ir Oracle platīna partnera statuss, un “Proact IT Latvia” ir vienīgais oficiālais  Oracle Solaris atbalsta sniedzējs Latvijā.

“Proact IT Latvia” uzvarēja LVT IT infrastruktūras izveides iepirkumā, piegādājot LVT nepieciešamās darba stacijas, darba virsmu virtualizācijas risinājumu, serverus, disku masīvus, kā arī lielāko daļu pārējās IT infrastruktūras.

“Proact IT Latvia” IT risinājumu tirgū Latvijā darbojas jau gandrīz 20 gadus. Tas ir viens no Eiropas lielākā neatkarīgā IT integratora “Proact AB” grupas uzņēmumiem. “Proact” šobrīd darbojas 16 valstīs, grupas konsolidētais apgrozījums pārsniedz 300 miljonus eiro, un tajā strādā vairāk nekā 600 dažādu tehnisko speciālistu. “Proact IT Latvia” uzticas vairums Latvijas kredītiestāžu, kā arī uzņēmumi “UPB holdings”, “Latvenergo”, “LMT” un citi.

Vairāk informācijas:

 http://www.lvt.lv/category/jaunumi/ un http://www.proact.lv/Par_mums/jaunumi/Ipasa-stipendija-Liepajas-Valsts-tehnikuma-audzekniem/

“Proact IT Latvia” izpilddirektors Dmitrijs Šarafutdinovs: dmitrijs.sarafutdinovs@proact.lv , +371 29224222

“Proact IT Latvia” Mārketinga vadītājs Ritvars Vulis: ritvars.vulis@proact.eu, +371 27827553