Uzlabojam uzņēmējdarbību kopš 1994. gada.

"Proact" ir Eiropas vadošais neatkarīgais datu uzglabāšanas integrators un mākoņošanas pakalpojumu aktivētājs. Jau kopš 1994. gada mēs palīdzam organizācijām visā pasaulē samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piedāvājam pielāgojamus, pieejamus un ļoti drošus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Mūsu risinājumi aptver datu glabāšanas, virtualizācijas, tīklošanas un drošības visus aspektus, veiksmīgi īstenojot vairāk nekā 3500 projektu un "Proact" uzņēmumu mākonī pārvaldot 10 PB datu.

"Proact" piedāvā pārveidojumus ar mērķi būtiski mainīt veidu, kā jūs veicat savus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus. "Proact" jums palīdzēs, ja nepieciešamas viegli manevrējamas inovācijas, lai būtu soli priekšā savu klientu prasībām, vai vēlaties izmantot jaunas iespējas un diferencēties no saviem konkurentiem.

Vairāk par "Proact"

 • Par mums

  Pieņemšana darbā

  pieņemšana darbā

  Read more
 • Notikumi

  "Proact" uzņēmumā mums patīk dalīties savās zināšanās ar citiem interesentiem dažādos semināros un konferencēs. Projektu vadības ietvaros vai arī sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem vienmēr atgadās kas jauns un interesants. Regulāri pārbaudiet notikumu kalendāru.

  Read more
 • Jaunumi

  Lasiet jaunākās "Proact" preses relīzes

  Read more
 • Par mums

  Mūsu cilvēki

  Mēs neesam parasts uzņēmums, un mūsu darbinieki nav vienkārši procesa dalībnieki – tie veido pamatus, uz kuriem ir veidots jebkurš mūsu proaktīvās kultūras un bagāto zināšanu aspekts.

  Read more

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“Grieg Star Shipping” “Studentsamskipnaden i Trondheim” “TDC”