Uzlabojam uzņēmējdarbību kopš 1994. gada.

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņu pakalpojumu sniedzējs. Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām samazināt risku un izmaksas, vienlaikus veicinot elastību, produktivitāti un efektivitāti. Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientu portfeli, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas.

Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums, Proact IT Group AB (publ), dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā no 1999. gada (ar simbolu PACT).

Mēs sniedzam saviem klientiem iespēju samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piegādāt uzlabotus pakalpojumus.

Vairāk par "Proact"

 • Par mums

  Pieņemšana darbā

  pieņemšana darbā

  Read more
 • Notikumi

  "Proact" uzņēmumā mums patīk dalīties savās zināšanās ar citiem interesentiem dažādos semināros un konferencēs. Projektu vadības ietvaros vai arī sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem vienmēr atgadās kas jauns un interesants. Regulāri pārbaudiet notikumu kalendāru.

  Read more
 • Jaunumi

  Lasiet jaunākās "Proact" preses relīzes

  Read more
 • Par mums

  Mūsu cilvēki

  Mēs neesam parasts uzņēmums, un mūsu darbinieki nav vienkārši procesa dalībnieki – tie veido pamatus, uz kuriem ir veidots jebkurš mūsu proaktīvās kultūras un bagāto zināšanu aspekts.

  Read more

KLIENTA PANĀKUMU SASNIEGŠANA

“Grieg Star Shipping” “Studentsamskipnaden i Trondheim” “TDC”