Hem
Main image

Proact – inovāciju ieviešana, izmantojot ciešas partnerattiecības

Proact ir Eiropas vadošais datu uzglabāšanas risinājumu neatkarīgais integrators un mākoņošanas pakalpojumu sniedzējs, un šīs veiksmes pamatā pēdējo 18 gadu laikā ir sadarbība ar tehnoloģiju partneriem.

Mēs esam rūpīgi atlasījuši attiecīgo jomu vadošos partnerus, aptverot visus datu uzglabāšanas, virtualizācijas, tīklošanas un drošības aspektus. Mūsu ražotāju portfelis iekļauj gan jaunu inovāciju, gan atzītu un pārbaudītu tehnoloģiju ražotājus. Visi partneri ir izvēlēti atbilstoši viņu spējām palīdzēt mūsu klientiem samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piegādāt uzlabotus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem, Proact ir atzīts nozarē kā uzņēmums, kas nepārtraukti meklē tehnoloģiju jauninājumus, lai klientiem nekad nevajadzētu izvēlēties starp izvēli ietaupīt naudu un iegūt veiksmīgai uzņēmējdarbībai nepieciešamos pakalpojumus.

Lai nodrošinātu, ka mūsu klienti saņem visaugstākā līmeņa "Proact" pakalpojumus un atbalstu, mēs daudz ieguldām savu tehnisko konsultantu, atbalsta grupu un pārdošanas personāla izglītošanā un sertifikācijā.

Proact un EMC ir veiksmīgi sadarbojušies kopš 1999. gada, Proact spējas un plašo pieredzi apvienojot ar EMC datu rezerves kopēšanas un pārvaldības risinājumu portfeli.


Proact ir lielākais un veiksmīgākais NetApp partneris Eiropā ar vairāk nekā 3500 veiksmīgi īstenotiem projektiem un līdz ar to tikai loģiska izvēle jebkurai organizācijai, kas vēlas ieviest NetApp risinājumu.


Proact kopš 1998. gada veiksmīgi īsteno klientu projektus, izmantojot pārbaudītu piegādes modeli un Symantec datu aizsardzības un pieejamības programmatūru, par ko ziņas izplatās visos tirgus sektoros.


Veeam – efektīvi un vienkārši datu rezerves kopēšanas risinājumi par pieejamu cenu, īpaši izstrādāti virtuālai videi.


Proact, sadarbojoties ar Quantum, piedāvā klientiem speciālistu ieteikumus un integrētus risinājumus, lai labāk pārvaldītu savu krātuvi, kā arī uzlabotu datu aizsardzību un samazinātu izmaksas.


Proact ir ilgstoša, veiksmīga sadarbības vēsture sarežģītas vides izstrādē, piegādē, atbalstā un ekspluatācijā, risinājuma pamatā izmantojot Oracle uzņēmuma lietojumprogrammu un infrastruktūras platformas.


Proact un Hitachi Data Systems jau vairāk nekā desmit gadus kopā piedāvā ātrus, pieejamus un drošus informācijas tenoloģiju risinājumus.


Nutanix ir hyper-converged infrastruktūras līderis, kurš pa īstam ir savienojis skaitļošanu un glabāšanu vienā, uz programmatūru bāzētā risinājumā.


Proact ir godalgots VMware integrators, kas veiksmīgi īstenojis vairāk nekā 500 sarežģītus virtualizācijas projektus, un var palīdzēt jums pārveidot informācijas tehnoloģiju pakalpojumu īstenošanu, izmantojot VMware.