Hem

Uzlabojam uzņēmējdarbību kopš 1994. gada.

Proact ir Eiropā vadošais neatkarīgais datu centra un mākoņu pakalpojumu sniedzējs. Pateicoties elastīgiem, pieejamiem un drošiem IT risinājumiem un pakalpojumiem, mēs palīdzam organizācijām samazināt risku un izmaksas, vienlaikus veicinot elastību, produktivitāti un efektivitāti. Esam īstenojuši vairāk kā 5000 veiksmīgu projektu visā pasaulē, varam lepoties ar vairāk kā 3500 klientu portfeli, un šobrīd mākonī pārvaldām vairāk kā 100 petabaitus informācijas.

Proact nodarbina vairāk kā 800 cilvēkus 15 valstīs Eiropā un Ziemeļamerikā. Mūsu mātes uzņēmums, Proact IT Group AB (publ), dibināts 1994. gadā un tas tiek kotēts Nasdaq Stokholma fondu biržā no 1999. gada (ar simbolu PACT).

Mēs sniedzam saviem klientiem iespēju samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piegādāt uzlabotus pakalpojumus.

Vairāk par "Proact"

Pieņemšana darbā

pieņemšana darbā


Notikumi

"Proact" uzņēmumā mums patīk dalīties savās zināšanās ar citiem interesentiem dažādos semināros un konferencēs. Projektu vadības ietvaros vai arī sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem vienmēr atgadās kas jauns un interesants. Regulāri pārbaudiet notikumu kalendāru.


Jaunumi

Lasiet jaunākās "Proact" preses relīzes


Mūsu cilvēki

Mēs neesam parasts uzņēmums, un mūsu darbinieki nav vienkārši procesa dalībnieki – tie veido pamatus, uz kuriem ir veidots jebkurš mūsu proaktīvās kultūras un bagāto zināšanu aspekts.


Kāpēc izvēlēties "Proact"

  • Pilns pakalpojumu nodrošinājums Lielbritānijā un Eiropā
  • Dažādu ražotāju atbalsta iespējas
  • Nesen veiktā neatkarīgā pētījumā atklāja, ka 95% "Proact" klientu ir ieteikuši "Proact" atbalstu saviem kolēģiem.
  • Iegūstiet labākus pakalpojumus par zemākām izmaksām
  • Ja nepieciešams, svarīgos procesus var nepārtraukti (24x7) uzraudzīt.
  • "Proact" darbojas kā vienots tehniskā atbalsta koordinators, lai novērstu vainīgo meklēšanu starp vairākiem pakalpojumu sniedzējiem.
  • "Proact" tehniskā atbalsta dienests var nepārtraukti (24x7) uzraudzīt jūsu svarīgos procesus, lai mazinātu jebkuru neparedzētu pārtraukumu risku.
  • Tehniskā atbalsta dienests darbojas, izmantojot informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas vislabākos paņēmienus.
  • Sertificēts ar ISO9001 un ISO27001, kas paredz kvalitāti un drošību.