Hem

Uzlabojam uzņēmējdarbību kopš 1994. gada.

"Proact" ir Eiropas vadošais neatkarīgais datu uzglabāšanas integrators un mākoņošanas pakalpojumu aktivētājs. Jau kopš 1994. gada mēs palīdzam organizācijām visā pasaulē samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piedāvājam pielāgojamus, pieejamus un ļoti drošus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus.

Mūsu risinājumi aptver datu glabāšanas, virtualizācijas, tīklošanas un drošības visus aspektus, veiksmīgi īstenojot vairāk nekā 3500 projektu un "Proact" uzņēmumu mākonī pārvaldot 10 PB datu.

"Proact" piedāvā pārveidojumus ar mērķi būtiski mainīt veidu, kā jūs veicat savus informācijas tehnoloģiju pakalpojumus. "Proact" jums palīdzēs, ja nepieciešamas viegli manevrējamas inovācijas, lai būtu soli priekšā savu klientu prasībām, vai vēlaties izmantot jaunas iespējas un diferencēties no saviem konkurentiem.

Vairāk par "Proact"

Pieņemšana darbā

pieņemšana darbā


Notikumi

"Proact" uzņēmumā mums patīk dalīties savās zināšanās ar citiem interesentiem dažādos semināros un konferencēs. Projektu vadības ietvaros vai arī sadarbojoties ar tehnoloģiju partneriem vienmēr atgadās kas jauns un interesants. Regulāri pārbaudiet notikumu kalendāru.


Jaunumi

Lasiet jaunākās "Proact" preses relīzes


Mūsu cilvēki

Mēs neesam parasts uzņēmums, un mūsu darbinieki nav vienkārši procesa dalībnieki – tie veido pamatus, uz kuriem ir veidots jebkurš mūsu proaktīvās kultūras un bagāto zināšanu aspekts.


Kāpēc izvēlēties "Proact"

  • Pilns pakalpojumu nodrošinājums Lielbritānijā un Eiropā
  • Dažādu ražotāju atbalsta iespējas
  • Nesen veiktā neatkarīgā pētījumā atklāja, ka 95% "Proact" klientu ir ieteikuši "Proact" atbalstu saviem kolēģiem.
  • Iegūstiet labākus pakalpojumus par zemākām izmaksām
  • Ja nepieciešams, svarīgos procesus var nepārtraukti (24x7) uzraudzīt.
  • "Proact" darbojas kā vienots tehniskā atbalsta koordinators, lai novērstu vainīgo meklēšanu starp vairākiem pakalpojumu sniedzējiem.
  • "Proact" tehniskā atbalsta dienests var nepārtraukti (24x7) uzraudzīt jūsu svarīgos procesus, lai mazinātu jebkuru neparedzētu pārtraukumu risku.
  • Tehniskā atbalsta dienests darbojas, izmantojot informācijas tehnoloģiju infrastruktūras bibliotēkas vislabākos paņēmienus.
  • Sertificēts ar ISO9001 un ISO27001, kas paredz kvalitāti un drošību.