Hem
Main image

Proact – pārveido un uzlabo jūsu informācijas tehnoloģiju infrastructūru

Mēs apzināmies, cik svarīgi ir aizsargāt jūsu uzņēmuma informāciju un pēc tam piegādāt kā daļu no pielāgojama un uzticama informācijas tehnoloģiju pakalpojuma, lai veicinātu jūsu uzņēmuma panākumus.

Mēs strādājam ar saviem klientiem, lai novērtētu viņu vajadzības, noteiktu stratēģiju un piedāvātu risinājumu, lai vairāk nekā veiksmīgi izpildītu prasības. Mūsu risinājumi aptver visus datu glabāšanas, vienotās skaitļošanas, virtualizācijas, tīklošanas un drošības aspektus. Tos var īstenot, izmantojot jūsu datu centru, izmitinot "Proact" uzņēmumu mākonī vai apvienojot abas iespējas.

Mūsu pieredze padara mūs atšķirīgus no pārējiem, pēdējos 18 gados veiksmīgi īstenojot vairāk nekā 3500 projektu un pārvaldot vairāk nekā 10PB datu. Sadarbojoties ar Proact, jūs gūstat priekšrocības no mūsu darba panākumiem uzņēmumu informācijas tehnoloģiju piegādē.

Proact sniedz iespēju klientiem samazināt risku, izmaksas un pats galvenais – piegādāt saviem galalietotājiem uzlabotus pakalpojumus.

Datu uzglabāšana

"Proact" ir Eiropas vadošais datu uzglabāšanas risinājumu neatkarīgais integrators.


Finanšu pakalpojumi

Novatoriski finanšu risinājumi uzņēmējdarbības uzlabošanai


Tīklošana

Optimizēti tīklošanas risinājumi


Drošība

Vienkāršota informācijas drošība


Vienotā skaitļošana

"Proact" vienotās skaitļošanas risinājumi sniedz iespēju padarīt jūsu datu centra darbības efektīvākas, veiklākas un reaģēt spējīgākas, kā rezultātā tiek ietaupīts laiks, naudas līdzekļi un resursi.


Virtualizācija

Virtualizācija – informācijas tehnoloģiju pakalpojumu pārmaiņas