“TDC”

Piekļuve mākoņošanai “Proact”, “Cisco”, “NetApp” un “EMC” nodrošina iespējas ietaupīt divos “TDC” datu centros

“TDC” ir palaimējies tikt vaļā no viena no tipiskajiem sarežģījumiem. Operatora pilnīgi atjauninātais datu centrs satur jaunu glabāšanas sistēmu, kura galvenā priekšrocība ir ārkārtīgi ātra atkopšana pēc jebkādām avārijām. Šim centram ir arī pilnīgi jauna glabāšanas sistēma — papildus tam, ka tā ir ļoti ātra, tā sniedz arī konkurētspējīgus izdevumu ietaupījumus. Un papildus tam visam ir iegūti arī serveri, kuru darbība koncentrēta uz virtuālo iekārtu konsolidēšanu.

Šo pamatīgo datu centra atjaunināšanu veica “Proact” un tā partneri “Cisco”, “NetApp” un “EMC”. “TDC” sistēmu arhitekts Kalle Granfelts Granfelts (Calle Granfelt Granfelt) skaidro: ““Proact” un tā partneri (“Cisco”, “NetApp” un “EMC”) nodrošināja divos mūsu datu centros lielisku lietojamību, diska vietas dublēšanu un uzlabotu veiktspēju.”

Divi datu centri, bet tikai viena glabāšanas sistēma

Granfelta kungs bieži piemin “MetroCluster”. Kas tas ir? ““MetroCluster” ir aizraujoša un unikāla “NetApp” tehnoloģija, ar kuru vienu glabāšanas sistēma var izplatīt divos ģeogrāfiski dažādos datu centros ar pilnīgu sinhronizāciju.” Virtuālās iekārtas “TDC” datu centros ar šo “MetroCluster” tehnoloģiju strādā kā ar viena diska sistēmu. Turklāt vienus un tos pašus pakalpojumus var izpildīt abi datu centri, un tiem nav lietošanas pārtraukumu. Arī uzturēšanu, atjaunināšanu un testēšanu var pārvaldīt, nepārtraucot darbu. Par tik vienkāršu datu centra pārvaldību gribētos dzirdēt biežāk.

Un kā ar dublējumiem? 

“Proact” pārdošanas daļas vadītājs un par šo projektu atbildīgais darbinieks Petrs Heino (Petri Heino) stāsta, ka “TDC” datu dublējumkopijas tagad tiek veidotas, izmantojot “EMC” dublikātu novēršanas tehnoloģiju. Tas nozīmē, ka vairs nav dublējumkopiju, kas lieki pārklājas. Turklāt dabīgi samazinās tīkla trafiks un ar to saistītās izmaksas.

“Jaunākais atjauninājums bija saistībā ar serveriem. Tie tika aprīkoti ar pilnīgi jaunu “UCS” tehnoloģiju,” saka Heino.

Lasīt vairāk. Lejupielādēt PDF