“Fokker Aerostructures”

“Fokker Aerostructures” bija svarīga droša un ērta datu pārvaldība.

“Fokker Aerostructures” specializējas vieglu aeronautikas struktūru projektēšanā, izstrādē un ražošanā, un ir viens no pirmajiem, kas jaunos materiālus, piemēram, Glare® un termoplasta kompozītmateriālus, izmanto kosmiskās aviācijas rūpniecībā.

Šis uzņēmums projektē un ražo pilnīgas astes detaļas un kustīgas spārnu daļas komerciāliem un militāriem lidaparātiem tādiem klientiem kā “Boeing”, “Airbus” un “Lockheed Martin”. Ar mērķi sniegt ieguldījumu jaunu materiālu tehnoloģiju izstrādē, kas nodrošinātu ekonomiskas un tehnoloģiskas priekšrocības attiecībā uz izmaksām un svaru, “Fokker Aerostructures” veido novatoriskus sadarbības tīklus ar klientiem, piegādātājiem un izpētes institūtiem un saviem speciālistiem daudzās filiālēs, tostarp Nīderlandē, Rumānijā, ASV un tagad arī Meksikā. “Fokker Aerostructures” ir “Fokker Technologies Holding B.V.” nodaļa.

Nestrukturēto datu glabāšanai savās filiālēs “Fokker Aerostructures” iepriekš izmantoja dažādus DAS, NAS un SAN risinājumus, iepakotus ar lentēm. Ņemot vērā organizācijas datu apjoma pieaugumu, 2005. gadā uzņēmums izlēma meklēt citu risinājumu, kas izpaudās dažādu jaunu glabāšanas sistēmu formā.

“Kad sākām ieviest šo risinājumu, bijām plānojuši, ka datu daudzums pieaugs par aptuveni 50–60% gadā,” skaidro Hanss Kuipers (Hans Kuiper), “Fokker Aerostructures” IT padomes vadītājs, “bet tie strauji kļuva par 100–120%!" Šī straujā izaugsme lika izdarīt secinājumus, ka mums ir ne tikai jānomaina risinājums, bet jāizvēlas glabāšanas koncepcija, kas spētu izturēt šādu izaugsmi arī turpmāk.” 

Lai veiktu informētu izvēli, “Fokker Aerostructures” izlēma rūpīgi izpētīt savu esošo glabāšanas vidi. “Tā sastāvēja no daudziem un dažādiem failu serveriem, kuru dati bija izkaisīti dažādās vietās mūsu infrastruktūras robežās,” saka Henks Smits (Henk Smit), “Fokker Aerostructures” informācijas pārvaldības direktors. “Tas nozīmē, ka uzraudzība nebija atbilstoša. Tāpēc vēlējāmies izveidot centralizētu risinājumu, kas mums sniegtu skaidrību par datu pārvaldību visā organizācijā.”

2006. gadā “Fokker Aerostructures” sāka izvēlēšanās procedūru, salīdzinot dažādus glabāšanas risinājumus. Pamatprasības risinājumam bija tā uzticamība un izturība, bet galvenais — elastīgums; jo organizācijā, kur novatorisms ir nozīmīgs, ir ļoti svarīgi, lai glabāšanas vide būtu strauji mērogojama. 

“Aviācijas nozarē attīstība notiek milzīgā ātrumā,” skaidro Hanss Kuipers. “Tā nodrošina, ka mūsu vieglajām aeronautikas struktūrām (lidaparātu daļas) pastāvīgi tiek ieviesti jauninājumi, un to atbalsta dati uzņēmumā “Fokker Aerostructures” var turpināt strauji palielināties. Bez elastīgas glabāšanas vides mums pastāvīgi ir nepieciešamas jaunas tehnoloģijas, kas ļautu veikt šādu datu pieaugumu. Nav iespējams glabāt iekšējai lietošanai vajadzīgās zināšanas, tāpēc ir nepieciešams specializēts piegādātājs. Tad nu mēs nemeklējām tikai uzticamu un elastīgu risinājumu, bet pirmkārt meklējām piegādātāju, kurš ikdienā varētu nodrošināt speciālista konsultācijas un atbalstu.”

Atlases procedūras laikā pēc “Fokker Aerostructures” uzskatiem vērā ņemams bija viens risinājums — “PROACT”.

Lasīt vairāk. Lejupielādēt PDF.